צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

חתונה על הים

חתונה על הים היא הדבר החם היום בעולם החתונות ואין מקום מתאים יותר לחתונות על הים מאשר באולם האירועים ג'ונה

איפה אתם רוצים להתחתן – בגן או באולם? במתחם סגור או במקום שרותם את יופיו של הטבע לכבוד האירוע שלכם? אם אתם מחפשים חתונה ייחודית באמת, עם אווירה יוצאת מן הכלל, כדאי לכם להכיר את האפשרות לקיים חתונה על הים. במיוחד, כדאי לכם להכיר את מתחם האירועים ג'ונה – הרבה יותר מכל אולם אירועים שגרתי. במקום תוכלו לקיים חתונה קטנה או גדולה יותר. אם תרצו, תוכלו לקיים את החתונה ואת החופה שלכם בגובה פני הים. לחילופין – תוכלו לערוך את האירוע בגג המעוצב של המתחם, תחת כיפת השמיים, כאשר לרשותכם מרפסת רחבת ידיים, לקבלת הפנים.  

 

חתונה על הים – הדבר האמיתי

 

פעם, די היה להזמין אולם שגרתי כדי לקיים טקס חתונה נחמד ולכבד את האורחים בסעודה נאה. אחר כך, צצו להם גני האירועים שהיוו שדרוג לאירוע הרבה יותר מושקע. אבל כיום, אירועים על הים ובעיקר חתונות על הים הן הדבר האמיתי. זוהי האווירה שאליה שואפים אלא שמחפשים משהו נוסף, מעבר לשגרתי. מי צריך יותר מזה – קבלת פנים סמוך לגלים, חופה שמעליה משקיפים הכוכבים. הוסיפו לכך רחבת ריקודים מושקעת, ותקבלו אווירה אחרת. במתחם האירועים ג'ונה תמצאו כל זאת, ויותר. מתחם מעוצב לעילא, הממוקם במלון בוטיק משגע. צוות עובדים מצטיין, בראשות מנהלי אירועים מנוסים, שיעשו הכל כדי שהזוג הצעיר יחווה חתונה מהאגדות ושכל בני המשפחה והמוזמנים ייהנו לאורך האירוע כולו.

 

חיפשתם ומצאתם

 

אם גם אתם לא אוהבים להתפשר, חפשו מקום לחתונה על הים שמומלץ על ידי כל מי שערך במקום את החתונה והטקס הנלווה של החופה. הגיעו למקום כדי להתרשם, בחנו את המיקום, שאפו לקרביכם את האווירה, התרשמו מהנוף. בואו להכיר את מתחם האירועים ג'ונה של טעם וצבע, המשקיף על הים. לא תרצו שום מקום אחר.