צרו קשר לתיאום פגישה

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם
אנא מלאו את טופס - צרו קשר לתיאום פגישה

לפרטים:

077-670-5000

חתונה אינטימית בשרון

רק ב- Roof Top של ג'ונה תוכלו לערוך חתונות אינטימיות וליהנות מנוף עוצר נשימה

ג'ונה קלאב הוא חלק מרכזי מתשתיות האירוע של אולם האירועים ג'ונה, ובעיקר – המקום שתשמחו לקיים בו את החתונה האינטימית שלכם. זהו למעשה Roof Top המותאם לעריכת אירועים קטנים יותר. הוא מאפשר ליהנות מכל העולמות: נוף מרהיב של הים התיכון (מומלץ לתזמן את שעות השיא של האירוע לזמני השקיעה), אוכל באיכות גבוהה במיוחד, עיצוב מרהיב ומערכות טכנולוגיות העומדות בחוד החנית בתחום שלהן. כתוצאה מכל אלה, אירועים הנערכים בג'ונה קלאב אינם יכולים שלא להיות אינטימיים, ובעיקר – מוצלחים.

 

לקיום חתונות אינטימיות בג'ונה קלאב לחצו כאן

 

לערוך חתונה אינטימית בישראל

 

חתונות רבות מתוך אלו הנערכות בישראל מתוכננות כאירועים אינטימיים, הן מבחינה טכנית (מספר מצומצם יחסית של מוזמנים) ובעיקר מבחינת האווירה המאפיינת את האירוע. למעשה, רוב האנשים טוענים שככל שהחתונה מצליחה להיות יותר אינטימית, כך גדל הפוטנציאל שלה לרגש ולהיות מוצלחת מבחינתם של כל המעורבים.

 

חתונות אינטימיות בג'ונה

 

היתרונות של עריכת חתונה אינטימית בשרון הופכים למוחשיים יותר כאשר בוחרים בג'ונה, אולם אירועים על הים בשרון, הנמצא על חוף פולג, להיות המקום שמארח את האירוע החד פעמי הזה.

 

למה לערוך חתונה אינטימית בשרון?

 

חתונה אינטימית מגלמת בתוכה מספר יתרונות מרכזיים. זוהי ההזדמנות של בני הזוג ליהנות מחתונה קטנה שמוזמנים אליה רק אלה החשובים להם ביותר, מה שיבטיח אווירה נעימה וגם קרבה בין האורחים. לחתונות אינטימיות יש מלוא הפוטנציאל להיות מרגשות או אפילו קלילות, דרישות חובה נוספות בדרך להצלחת האירוע.

 

חתונה אינטימית בשרון לוקחת את היתרונות האלה מספר צעדים קדימה. אזור השרון הוא מהיפים באזורי ישראל, והוא מציע את התנאים האידיאליים לקיום האירוע מבחינת האווירה שבו. באירוע שבו כל אורח הוא חשוב, העובדה שאזור השרון נגיש מאוד מהווה פלוס משמעותי שצריך להתחשב בו.